Haber

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ADAYI DURGUT: BU SEÇİMİN KAZANANI TÜRKİYE OLACAK

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Müşerref Pervin Tuba Durgut, Kadıköy’de seçim ziyaretlerinde açıklamalarda bulundu. Durgut, “İnşallah bu seçimin kazananı Cumhurbaşkanımız Türkiye olur ve Türk Yüzyılı Cumhurbaşkanımızın liderliğinde olur. Kaybeden olmayacak şekilde bu seçimi kazanarak, milli birlik ve beraberlik içinde yolumuza devam edeceğiz.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Müşerref Pervin Tuba Durgut, seçim çalışmaları çerçevesinde saha çalışmalarını Kadıköy’de sürdürüyor. Durgut, ‘Çok önemli afet ve afetleri atlattık ama milletin milli birlik ve beraberlik içinde bunların üstesinden geleceğimize dair inancı güçlü. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu sıkıntıların aşılacağına olan inancımız çok güçlü” dedi.

‘BU SEÇİMİN KAZANANI, CUMHURBAŞKANIMIZIN LİDERLİĞİNDEKİ ASIR TÜRKİYE OLACAKTIR’

14 Mayıs’ta yapılacak seçimle ilgili açıklama yapan Müşerref Pervin Tuba Durgut, “Biz hep sahadayız. Seçim yaklaştıkça saha çalışmalarımız daha da arttı. insan sayısı daha da arttı.Özellikle bu bayram, hem 23 Nisan hem de Ramazan Bayramı orta yerine gelince çok olumlu bir gündem oldu.Büyük ve kıymetli afet ve afetleri atlattık ama insanların geçeceğine dair güçlü bir inancı var. milli birlik ve beraberlik içinde bunların üstesinden gelinir.Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu sıkıntıların aşılacağına dair inancımız kuvvetlidir.Bu sebeple halkın teveccühünü ve teveccühünü çok yeterli buluyorum.Çok değerli bir seçime gidiyoruz. Cumhuriyetimizin 100. Yılında Türkiye Asrı vizyonuyla önemli bir seçime gidiyoruz.İnşallah bu seçimin kazananı Cumhurbaşkanımız Türkiye olur ve Türk Yüzyılı Cumhurbaşkanımızın liderliğinde olur. . Kaybeden olmayacak şekilde bu seçimi kazanacağız ve milli birlik ve beraberlik içinde yolumuza devam edeceğiz.

mihalgazi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu