Haber

Meral Akşener, yerel seçimlerde ittifaka yönelik eleştirilere katılmadığını söyledi

DÜZGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimlerde ittifak kurulmaması yönündeki eleştirilere katılmadığını söyledi.

Meral Akşener, Efeler Belediyesi tarafından yaptırılan “Kuvayı Milliye Anıt Evi”nin açılışına katıldı.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın ilçede birçok hizmet sunduğunu belirten Akşener, yerel seçimler için destek istedi.

Seçmenin seçtiği kişiden hesap sorması gerektiğini kaydeden Akşener, “Yerel seçimler düğündür. Genel seçimler elbette seçmenin düğünüdür ama yerel seçimler seçmenin ‘Ben size daha iyi belediyecilik hizmeti vereceğim’ sözüdür. “‘Hesaba çekildiğiniz, hesap sorulduğunuz bir dönemdir’ diyeni tutan bir dönemdir. Allah aşkına bu dönemi iyi değerlendirin, her yerde iyi kullanın.’ dedi.

Seçmenin cebellezi yapanlardan hesap sormasını isteyen Akşener, şunları söyledi:

“Hizmet edenleri, bir kuruş bile israf etmeyen, Efeler’de yaşayan her kardeşimize ulaşmaya çalışan belediye başkanlarımızı ödüllendirin. Onları yeniden seçin. Kimseyi mecbur bırakmayın. Başkalarıyla el sıkışmaya zorlamayın. Tokalaşmayın. Diğer siyasi partilerle el ele tutuşun ve belirsiz durumların oluşmasına izin vermeyin.” . YETER Bu taraf partiye vuruyor, bu taraf da partiye vuruyor. Nedir? Sizlere, iradenize, öngörülerinize güvenerek, özgür ve bağımsız olarak kendi başımıza seçimlere gitmeye karar verdik. ‘Vay efendim, neden kararlar alıyorsunuz? Bu insanların kaybetmesini, kazanmasını mı sağlayacaksınız? ‘Neden böyle olsun ki?”

Akşener ve beraberindekiler, daha sonra hizmete açılan Kuvayi Milli Hatıra Konutu’nu ziyaret etti.

mihaliccik-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu